Вторник, 11.12.2018, 13:34
Главная Регистрация RSS
Приветствую Вас, Гость
Категории раздела
Наш опрос
Каким фискальным оборудованием Вы пользуетесь?
Всего ответов: 104
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск
Партнеры
Главная » Статьи » Статьи

Требования к опломбировке РРО
  1. Відповідно до п.7 Інструкції з експлуатації засобів контролю (http//www.hologram.com.ua/Download/instruction.pdf) — забороняється після установки засобу контролю, наклеювати поверх засобу контролю захисні плівки та інші матеріали. Відповідно до п. 8.1 договору на забезпечення спеціалізованою продукцією для опломбування реєстраторів розрахункових операцій порушення інструкції до експлуатації, у тому числі, с підставою для припинення зазначеного договору. Для унеможливлення непорозумінь у наших взаємовідносинах пропонуємо Вам до 31.12.2011 року саостійно усунути зазначені порушення на реєстраторах розрахунковіх операцій, що обслуговуються Вами та здійснити роз'яснювальну роботу зі своїми Замовниками.
  2. Для введення в інформаційну вБазу Даних інформації щодо виконання суб'єктом господарювання — ЦСО вимог п.51 постанови Кабінету Міністрів України, пропонуємо Вам до 31.12.2011 року надати на нашу адресу довідку в довільній формі про номера засобів контролю, що були застосовані для проведення перевірки РРО, які перебувають на технічному обслуговуванні у Вашому ЦСО, на відповідність програмній та конструкторсько-технологічній документації виробника, якщо такі РРО протягом року не підлягали ремонту, а також фіскальні номера цих РРО.
  3. Повідомляємо, що на Web-сайті нашого підприємства за адресою:http//www.hologram,com,ua/Download/instruction.pdf розташована Методика перевірки цілісності та справжності засобів контролю, що затверджена 22.11.11 р. ДП «Укрелекон» у відповідності до вимог п. 3.3 Порядку реєстрації опломбування та застосування РРО за товари (послуги), що затверджений наказом ДПС України від 01.12.2000 № 614.
  4. Повідомляємо, що з січная 2012 року на засобах контролю буде запроваджений голографічний елемент шпалерного типу, зображення якого наведено у Методиці перевірки цілісності та справжності засобів контролю на Web-сайті нашого підприємства за адресою:http//www.hologram,com,ua/Download/instruction.pdf. Технічний опис та Технічне завдання на виготовлення голографічного елементу шпалерного типу затверждене ДП «Укрелекон» 22.11.11 р., відповідно до п.2.6 додатку да наказу ДПС України від 06.07.2010.3 485 «Про затвердження форми засобу контролю».
Категория: Статьи | Добавил: kuku6ka (21.12.2011)
Просмотров: 647 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]